Logo

Asset Manager (m/w/d) na rynek polski i niemiecki

 • ENERTRAG EnergieInvest GmbH
 • Berlin
 • Dauerthal
 • Vollzeit
scheme image

Wprowadzenie

100% bez paliw kopalnych: Nie tylko marzymy o zrównoważonym i przyjaznym do życia świecie -
kształtujemy go wspólnie i z pasją! Od ponad 20 lat jesteśmy siłą napędową dla ekspansji odnawialnych źródeł energii. Wytwarzamy, magazynujemy i dostarczamy zieloną energię na całym świecie - z wiatru, słońca,
biogazu i wodoru. Ponad 1000 pracowników w różnych lokalizacjach na całym świecie
podziela naszą misję: wytwarzanie energii odnawialnej w sposób zrównoważony dla Ziemi przyjaznej do życia.   
 
Czy chciałbyś pracować z międzynarodowym i
interdyscyplinarnym zespołem w szybko rozwijającym się środowisku energetyki odnawialnej?
 
Zostań częścią zespołu ENERTRAG w jednej z naszych lokalizacji w Berlinie lub Dauerthal jako Asset Manager (m/w/d) na rynek polski i niemiecki i wspólnie przyspieszmy transformację energetyczną. 

Twoje zadania

 • Twoje działania łączą i wzmacniają współpracę między polskimi, niemieckimi i innymi kolegami odpowiedzialnymi za fazę eksploatacji elektrowni odnawialnych źródeł energii w różnych krajach
 • Będziesz odpowiedzialny za komercyjną część eksploatacji farm wiatrowych i fotowoltaicznych w Polsce, Niemczech i na innych rynkach docelowych ENERTRAG.
 • Jesteś odpowiedzialny za realizację wszystkich zobowiązań prawnych, umownych i handlowych, a także za tworzenie raportów dla kierownictwa firmy, inwestorów i banków dotyczących zarządzanych przez Ciebie aktywów
 • Na codzień współpracujesz ściśle z działem technicznym fazy eksploatacji oraz księgowości. Koordynujesz wewnętrznych i zewnętrznych dostawców usług, aby zapewnić optymalną wydajność energetyczną.
 • Zapewniasz płynny obrót energią w ramach regulowanych, na podstawie umów zakupu energii lub udaną integrację nowych aktywów dla portfolio

Twój profil

 • Posiadasz wykształcenie ekonomiczne lub techniczno-ekonomiczne i/lub uzyskałeś tytuł licencjata lub magistra w dziedzinie MBA lub inżynierii przemysłowej 
 • Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka polskiego i niemieckiego w mowie i piśmie oraz biegle posługujesz się językiem angielskim
 • Posiadasz analityczny umysł, praca z liczbami jest Twoim atutem oraz posiadasz znajomość obsługi systemów ERP (np. Dynamics 365 Business Central) i narzędzi analizy biznesowej (np. MS Powe BI)
 • Jesteś proaktywny i zorientowany na klienta. Dzięki silnym umiejętnościom komunikacyjnym realizujesz swoje cele.
 • Charakteryzuje Cię zorganizowany sposób pracy, połączony z rzetelnością, pracowitością, zaangażowaniem i elastycznością.

Oferujemy Tobie

#kids: Czy Twoje dzieci są dla Ciebie najważniejsze? Dla nas również. Dlatego otrzymujesz od nas dodatek na opiekę nad dziećmi. 
 
# rower: Chcesz poczuć trochę innowacyjnego wiatru we włosach? W takim razie skorzystaj z naszego roweru służbowego - również prywatnie.  
 
#urlop: Potrzebujesz nowej energii i jesteś już w nastroju do wyjazdu? Oferujemy 30 dni urlopu. 
 
#emerytura: Myślimy o przyszłości nie tylko ze względu na środowisko, ale także ze względu na Ciebie. Dlatego oferujemy Ci dostęp do prywatnego programu emerytalnego Allianz. Otrzymasz również dodatek od ENERTRAG SE w wysokości zaoszczędzonych składek na ubezpieczenie społeczne.  
 
#pracamobilna: Chcesz zachować elastyczność? W zależności od stanowiska, wspólnie zdecydujemy, czy wolisz przychodzić do biura, czy pracować z domu. 
 
#worklifebalance: Sam najlepiej wiesz, o jakiej porze dnia Twoja wydajność jest najlepsza. Dlatego też sam decydujesz, w jakich godzinach pracy chcesz korzystać ze swojego potencjału. 
 
#rozwój: Czy potrzebujesz nowych impulsów, aby rozwinąć swój potencjał? U nas masz możliwość indywidualnego rozwoju dzięki pokaźnemu budżetowi szkoleniowemu. 
 
#zdrowie: Twoje dobre samopoczucie leży nam na sercu. Abyś nie stracił witalności, oferujemy Ci firmowe ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe.  
 
#language: Czy mówisz po angielsku? Nie? Więc po prostu naucz się go razem z nami.  

#drinksforfree: Woda, kawa i herbata - jeśli chcesz, możesz również napić się soku lub zjeść świeżych owoców. 

 #teamevents: Aby praca nie była tylko pracą, raz w roku zapraszamy na naszą wielką letnią imprezę, a w międzyczasie na inne wydarzenia zespołowe.  
 
#bezwęgla: To nie powinno pozostać tylko marzeniem! Wykorzystaj szerokie możliwości kształtowania zrównoważonego i przyjaznego do życia świata. 
Jeśli masz dodatkowe pytania, proszę skontaktuj się z nami pod adresem:
 
E-Mail-Adresse:Stella.Lus@enertrag.com